Style your Age
Laboratorium Vivacy to francuski producent gamy preparatów StylAge.

O marce

Laboratorium VIVACY

Laboratorium VIVACY® to francuski producent specjalizujący się w opracowywaniu, produkcji i dystrybucji wyrobów medycznych na bazie wysokiej jakości kwasu hialuronowego. Od ponad 15 lat francuscy specjaliści opracowują technologie produkcji iniektowalnych produktów, bogatych w biopolimery, stosowanych w medycynie estetycznej. Nowoczesne zaplecze badawcze Laboratorium VIVACY® opracowało gamę preparatów STYLAGE – linię innowacyjnych żeli jednofazowych zawierających usieciowany kwas hialuronowy z zastosowaniem opatentowanej technologii IPN-like w połączeniu z naturalnymi przeciwutleniaczami. Dzięki silnej międzynarodowej sieci dystrybucyjnej Laboratoires VIVACY® jest obecna na rynku estetyki medycznych w ponad 80 krajach. Jego głównym celem jest projektowanie i dostarczanie innowacyjnych rozwiązań anti-aging we współpracy z lekarzami i specjalistami biotechnologicznych na całym świecie. Wymiana informacji, wiedzy, doświadczenia i silnego ducha zespołu są integralną częścią strategicznego zarządzania firmą, zarówno na poziomie regionalnym i międzynarodowym.

Technologia IPN-like

Gama StylAge oparta jest na przełomowej technologii IPN-like, która zapewnia wyjątkową elastyczność produktu ułatwiającą wypełnianie głębokich zmarszczek lub korekcję w obrębie grubszej skóry. Pozwala zachować częściową niezależność wzajemnie przenikających się sieci, zapewniając tym samym łatwość i równomierność iniekcji oraz idealne rozmieszczenie produktu w skórze właściwej. Technologia IPN-Like gwarantuje spoistość kwasu hialuronowego podczas iniekcji oraz po zabiegu w miejscu korekcji, dzięki słabym wiązaniom łączącym przenikające się sieci – co zapobiega migracji produktu i zapewni gładkość skóry.

Gama StylAge

Gama zawiera produkty do mezoterapii, korekcji drobnych, średnich i głębokich zmarszczek; korekcji objętościowych oraz korekcji ust. Wszystkie produkty posiadają certyfikat jakości ISO oraz CE. Na polskim rynku firma obecna jest od lutego 2009 roku. Produkty StylAge na rynku polskim reprezentowane są przed firmę LEA VIVACY Sp. Z o.o. a w ostatnich latach regualrnie zdobywają prestiżowe wyróżnienie – Perły Dermatologii Estetycznej.

Terapia StylAge

Gama preparatów StylAge dzięki bogactwu produktów i ich właściwości oferuje lekarzom i pacjentom szerokiej terapii anti-aging. Mezoterapia Usta Wygładzanie zmarszczek Kontur twarzy 


DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

NASZE GABINETY

Gabinety
STYLAGE ufa tylko najlepszym lekarzom.
Starannie przygotowujemy naszych lekarzy, którzy chcą wykonywać terapię anti-aging w oparciu o preparaty StylAge. Udział lekarzy w szkoleniach przeprowadzanych przez wybitnych specjalistów gwarantuje, to iż pacjenci czują się bezpiecznie, a terapie przebiegają w komfortowy sposób.

LABORATOIRE VIVACY®

Specjalizujemy się w opracowywaniu, produkowaniu oraz dystrybucji wyrobów medycznych na bazie kwasu hialuronowego. Opracowane przez specjalistów z ponad 15-letnim doświadczeniem technologie produkcji iniektowalnych produktów bogatych w biopolimery.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

Zadzwoń do nas
22 886 72 15
Adres
ul. Mokotowska 59 lok.102 
00-542 Warszawa 
E-mail
marketing@leavivacy.pl
Wszystkie pola są wymagana. Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych przez firmę Lea Vivacy, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002r., Nr 101, poz. 926 j.t., ze zm.).
POMOC
DLA LEKARZY
Jesteś partnerem LeaVivacy?
Zaloguj się do swojej zakładki
DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU