Style your Age
Laboratorium Vivacy to francuski producent gamy preparatów StylAge.

Technologia

TECHNOLOGIA IPN-LIKE

Opatentowana technologia IPN-LIKE to wzajemne przenikanie się sieci kwasu hialuronowego. Zalety technologii: Większa elastyczność produktu ułatwiająca wypełnianie głębokich zmarszczek lub korekcję w obrębie grubszej skóry. Odpowiednia lepkość żelu umożliwiająca jego stosowanie niezależnie od głębokości iniekcji. Łatwa iniekcja i wprowadzanie produktu do skóry właściwej, zapewniające idealnie naturalny efekt wygładzenia skóry. Zapewnia optymalną gęstość wiązań chemicznych w żelu jednofazowym, umożliwiając zmniejszenie ilości stosowanej substancji sieciującej (BDDE), co wydłuża okres utrzymywania się preparatu STYLAGE®. Pozwala zachować częściową niezależność wzajemnie przenikających się sieci, zapewniając tym samym łatwość i równomierność iniekcji oraz idealne rozmieszczenie produktu w skórze właściwej. Gwarantuje spoistość kwasu hialuronowego podczas iniekcji oraz po zabiegu w miejscu korekcji dzięki słabym wiązaniom łączącym przenikające się sieci (wiązania wodorowe, oddziaływanie elektrostatyczne itp.) – co zapobiega migracji produktu i zapewnia gładkość skóry.

ERGONOMIA I BEZPIECZEŃSTWO

Niezawierające lateksu, jednorazowe jałowe strzykawki z materiału o jakości farmaceutycznej wyposażone w specjalny ergonomiczny uchwyt posiadają precyzyjną podziałkę, która umożliwia dokładny odczyt ilości wstrzykniętego produktu. Opakowania STYLAGE® wyposażone są w specjalny kod, który pozwala na identyfikację partii.

ANTYOKSYDANTY

MANITOL I SORBITOL które są przeciwutleniaczami wykazującymi silne działanie wymiatające wobec najbardziej agresywnych rodników hydroksylowych, opóźniają degradację kwasu hialuronowego po iniekcji, wydłużając tym samym okres utrzymywania się kwasu hialuronowego w tkankach Stabilizatory termiczne gwarantują stabilność produktów STYLAGE® i niezmienność ich właściwości fizykochemicznych nawet w wysokiej temperaturze, dzięki czemu skuteczną i równomierną korekcję zmarszczek można wykonać nawet po dłuższym okresie przechowywania produktów. Obydwa naturalne przeciwutleniacze wchodzące w skład produktu spełniają wymagania jakościowe Farmakopei Europejskiej dla produktów przeznaczonych do iniekcji i są doskonale tolerowane przez organizm nawet w bardzo dużych dawkach. Ich stężenie w produktach STYLAGE® jest wystarczające, by nadać produktom odpowiednie cechy izoosmolarne.

 

 

 


DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

NASZE GABINETY

Gabinety
STYLAGE ufa tylko najlepszym lekarzom.
Starannie przygotowujemy naszych lekarzy, którzy chcą wykonywać terapię anti-aging w oparciu o preparaty StylAge. Udział lekarzy w szkoleniach przeprowadzanych przez wybitnych specjalistów gwarantuje, to iż pacjenci czują się bezpiecznie, a terapie przebiegają w komfortowy sposób.

LABORATOIRE VIVACY®

Specjalizujemy się w opracowywaniu, produkowaniu oraz dystrybucji wyrobów medycznych na bazie kwasu hialuronowego. Opracowane przez specjalistów z ponad 15-letnim doświadczeniem technologie produkcji iniektowalnych produktów bogatych w biopolimery.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

Zadzwoń do nas
22 886 72 15
Adres
ul. Mokotowska 59 lok.102 
00-542 Warszawa 
E-mail
marketing@leavivacy.pl
Wszystkie pola są wymagana. Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych przez firmę Lea Vivacy, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002r., Nr 101, poz. 926 j.t., ze zm.).
POMOC
DLA LEKARZY
Jesteś partnerem LeaVivacy?
Zaloguj się do swojej zakładki
DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU