HYALU CALM

KOJĄCY KREM ODNAWIAJĄCY

HYALU CALM przeznaczony jest do skóry uszkodzonej (wystawionej na działanie słońca lub zimnych temperatur, po goleniu bądź depilacji) lub osłabionej po powierzchniowych zabiegach estetycznych. Przed zastosowaniem dermokosmetyków po zabiegach estetycznych skonsultuj się z lekarzem.

Kompleks VIVASOME® to ekskluzywna technologia, opracowana dzięki zaawansowanym badaniom prowadzonym w Laboratoires VIVACY. Podstawą technologii kompleksu VIVASOME® jest zasada transportowania składników czynnych, zamkniętych w liposomach. Można je sobie wyobrazić jako małe „kuleczki” o strukturze podobnej do błony komórkowej (podwójna warstwa fosfolipidów).  Liposomy są w stanie przedostać się przez wierzchnie warstwy skóry, co z kolei umożliwia przeniknięcie składników czynnych. 

Składniki kompleksu VIVASOME® to:
WODA MINERALNA Z TREIGNAC: niskozmineralizowana woda mineralna z Treignac sama działa jako czynny składnik kosmetyków, utrzymując nawilżenie skóry. 
SORBITOL: Sorbitol jest naturalnym przeciwutleniaczem o doskonałej biozgodności; jest również świetnie tolerowany. Jest on powszechnie używany w produktach do wstrzykiwania w ramach zabiegów medycyny estetycznej, takich jak mezoterapia. Dzięki dużej higroskopijności jest również stosowany w przemyśle kosmetycznym ze względu na właściwości nawilżające. 
SKŁADNIKI CZYNNE O DZIAŁANIU BIOSTYMULUJĄCYM: połączenie pochodnej glukozaminy oraz kompleksu metalo-peptydowego, składników czynnych VIVASOME®, stymuluje aktywność komórek, pozwalając zachować młody wygląd skóry. 

SKŁADNIKI CZYNNE:
HYALU CALM zawiera również specyficzne składniki czynne:
KWAS HIALURONOWY : cząsteczka naturalnie obecna w skórze, która jest w stanie wiązać wodę w ilości przekraczającej jej masę nawet 1000 razy. Dzięki tym właściwościom może wypełniać przestrzenie międzykomórkowe i odgrywać ważną rolę w utrzymaniu odpowiedniego nawodnienia.
STABILIZOWANA WITAMINA C: potężny przeciwutleniacz, znany z działania chroniącego skórę przed stresem oksydacyjnym powodowanym przez wolne rodniki.
POCHODNA WITAMINY B5: witamina B5, aktywna już w małych dawkach, jest bardzo dobrze tolerowana. Wzmacnia ona warstwę wodno-lipidową i ogranicza tracenie wody przez skórę. Witamina B5, znana ze swoich właściwości kojących, odbudowujących i łagodzących ¬ zaczerwienienia, poprawia sprężystość warstwy rogowej naskórka. 
POLISACHARYD: ten składnik czynny stanowi połączenie różnych cukrów. Polisacharyd, o dużej zawartości ramnozy, tworzy na powierzchni skóry ochronną warstwę, ograniczającą reakcję w przypadku uszkodzeń. Koi osłabioną skórę i zmniejsza jej zaczerwienienie.

WYNIKI KLINICZNE:
Działanie odbudowujące zaobserwowano u 83% uczestników.1
U 78% uczestników odnotowano efekt ukojenia wraz ze zmniejszeniem się zaczerwienienia skóry.1

1 Badania instrumentalne - Przeprowadzone w 24 godziny po zastosowaniu, u 18 ochotników w wieku od 19 do 63 lat.
Pojemność

Tubka airless 15 ml

Sposób użycia

Oczyścić i osuszyć skórę. Nakładać HYALU CALM na osłabiony obszar, rano i wieczorem, do przywrócenia właściwego stanu skóry. Stosować na zdrową, nienaruszoną skórę. Przed użyciem kojącego kremu odnawiającego HYALU CALM po zabiegu medycyny estetycznej należy skonsultować się z lekarzem.

Konsystencja krem

NASZE GABINETY

Gabinety
Polecane gabinety medycyny estetycznej.
Iniekcje preparatów STYLAGE są przeprowadzane w gabinecie lekarskim przez wykwalifikowanego lekarza z dobrą znajomością anatomii, odpowiednio przeszkolonego w zakresie wykonywania iniekcji preparatów na bazie kwasu hialuronowego.

LABORATOIRES VIVACY®

Laboratoires VIVACY® to jedna z wiodących firm na światowym rynku medycyny estetycznej. Zajmuje się opracowywaniem, produkcją i dystrybucją preparatów do iniekcji na bazie kwasu hialuronowego. Ścisła kontrola produkcji na każdym etapie, innowacyjność produktów i ich najwyższa jakość gwarantują doskonałe efekty zabiegów estetycznych oraz ich najwyższe bezpieczeństwo.
POMOC
DLA LEKARZY
Jesteś partnerem LeaVivacy?
Zaloguj się do swojej zakładki
DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU
INSTAGRAM