LABORATOIRES VIVACY

EKSKLUZYWNE DERMOKOSMETYKI ANTI-AGING

Profesjonalna linia produktów anti-aging doskonale dopasowana i stanowiąca uzupełnienie zabiegów (STYLAGE ®)


VIVASÔME®

Kompleks VIVASÔME® opiera się na technologii enkapsulacji składników aktywnych wewnątrz liposomów. Są to kuliste struktury, których budowa jest podobna do płaszcza hydrolipidowego skóry. Liposomy są w stanie przedostać się przez wierzchnie warstwy skóry, co z kolei umożliwia przeniknięcie składników czynnych. W skład kompleksu wchodzą: woda mineralna z Treignac, sorbitol oraz boostery kwasu hialuronowego i kolagenu.

KWAS HIALURONOWY

Cząsteczka naturalnie obecna w skórze, która jest w stanie wiązać wodę w ilości przekraczającej jej masę nawet 1000 razy. Dzięki tym właściwościom może wypełniać przestrzenie międzykomórkowe i odgrywać ważną rolę w utrzymaniu odpowiedniego nawodnienia. W dermokosmetykach występuje w postaci niskocząsteczkowej, która łatwiej przenika w głąb skóry, by przeciwdziałać jej starzeniu.

WITAMINA C

Jest to silny przeciwutleniacz chroniący skórę przed stresem oksydacyjnym wywoływanym przez wolne rodniki powstałe podczas fizjologicznego procesu starzenia. Stabilizowana forma witaminy pozwala przedłużyć jej skuteczność.

NASZE GABINETY

Gabinety
Polecane gabinety medycyny estetycznej.
Iniekcje preparatów STYLAGE są przeprowadzane w gabinecie lekarskim przez wykwalifikowanego lekarza z dobrą znajomością anatomii, odpowiednio przeszkolonego w zakresie wykonywania iniekcji preparatów na bazie kwasu hialuronowego.

LABORATOIRES VIVACY®

Laboratoires VIVACY® to jedna z wiodących firm na światowym rynku medycyny estetycznej. Zajmuje się opracowywaniem, produkcją i dystrybucją preparatów do iniekcji na bazie kwasu hialuronowego. Ścisła kontrola produkcji na każdym etapie, innowacyjność produktów i ich najwyższa jakość gwarantują doskonałe efekty zabiegów estetycznych oraz ich najwyższe bezpieczeństwo.
POMOC
DLA LEKARZY
Jesteś partnerem LeaVivacy?
Zaloguj się do swojej zakładki
DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU
INSTAGRAM