CELL SHOT®

SERUM REGENERUJĄCE KOMÓRKI

CELL SHOT® to intensywne serum przeciwdziałające oznakom starzenia.
Łagodzi zmarszczki, regeneruje skórę i sprawia, że staje się ona jędrna i pełna blasku. Dzięki silnemu odżywieniu i nawodnieniu cera jest gładka i ożywiona.

Kompleks VIVASOME® to ekskluzywna technologia, opracowana dzięki zaawansowanym badaniom prowadzonym w Laboratoires VIVACY. Podstawą technologii kompleksu VIVASOME® jest zasada transportowania składników czynnych, zamkniętych w liposomach. 
Można je sobie wyobrazić jako małe „kuleczki” o strukturze podobnej do błony komórkowej (podwójna warstwa fosfolipidów).  Liposomy są w stanie przedostać się przez wierzchnie warstwy skóry, co z kolei umożliwia przeniknięcie składników czynnych. 


Składniki kompleksu VIVASÔME® to:
• WODA MINERALNA Z TREIGNAC: niskozmineralizowana woda mineralna z Treignac sama działa jako czynny składnik kosmetyków, utrzymując nawilżenie skóry.
• SORBITOL: Sorbitol jest naturalnym przeciwutleniaczem o doskonałej biozgodności; jest również świetnie tolerowany. Jest on powszechnie używany w produktach do wstrzykiwania w ramach zabiegów estetycznych, takich jak mezoterapia. Dzięki dużej higros¬kopijności jest również stosowany w przemyśle kosmetycznym ze względu na właściwości nawilżające.
• SKŁADNIKI CZYNNE O DZIAŁANIU BIOSTYMULUJĄCYM: połączenie pochodnej glukozaminy oraz kompleksu metalo-peptydowego, składników czynnych VIVASÔME®, stymuluje aktywność komórek, pozwalając zachować młody wygląd skóry.


SKŁADNIKI CZYNNE:
CELL SHOT® zawiera również specyficzne składniki czynne:
• KWAS HIALURONOWY: cząsteczka naturalnie obecna w skórze, która jest w stanie wiązać wodę w ilości przekraczającej jej masę nawet 1000 razy. Dzięki tym właściwościom może wypełniać przestrzenie międzykomórkowe i odgrywać ważną rolę w utrzymaniu odpowiedniego nawodnienia.
 STABILIZOWANA WITAMINA C: potężny przeciwutleniacz, znany z działania chroniącego skórę przed stresem oksydacyjnym powodowanym przez wolne rodniki.
• OMEGA 9: kwas oleinowy uzyskuje się z oliwy z oliwek. Te kwasy tłuszczowe poprawiają elastyczność i jędrność skóry. 
• POLISACHARYD: ten składnik czynny, o dużej zawartości fukozy, przeciwdziała degeneracji komórek spowodowanej procesem określanym jako „inflammaging” (przewlekłym i utajonym procesem zapalnym, który odpowiada za starzenie się skóry). 

WYNIKI KLINICZNE:
Skóra wygląda na zregenerowaną u 91% użytkowników.1 
Odczucie większej jędrności skóry u 96% użytkowników.
Wrażenie wygładzenia większych i drobnych zmarszczek u 90% użytkowników.1 
Skóra wyglądała na nawilżoną i bardziej miękką u 100% użytkowników.1 

1Kwestionariusz satysfakcji - Wypełniany po 28 dniach stosowania dwa razy dziennie, wśród 21 ochotników w wieku od 41 do 64 lat.
Pojemność

Flakon airless 30 ml

Sposób użycia

Nakładać CELL SHOT® na twarz rano i wieczorem. przed użyciem kremu HYDRA TOUCH® lub AGE REBOOST®. Może być stosowany codziennie lub jako kuracja kilka razy do roku.

Konsystencja

krem-serum

NASZE GABINETY

Gabinety
Polecane gabinety medycyny estetycznej.
Iniekcje preparatów STYLAGE są przeprowadzane w gabinecie lekarskim przez wykwalifikowanego lekarza z dobrą znajomością anatomii, odpowiednio przeszkolonego w zakresie wykonywania iniekcji preparatów na bazie kwasu hialuronowego.

LABORATOIRES VIVACY®

Laboratoires VIVACY® to jedna z wiodących firm na światowym rynku medycyny estetycznej. Zajmuje się opracowywaniem, produkcją i dystrybucją preparatów do iniekcji na bazie kwasu hialuronowego. Ścisła kontrola produkcji na każdym etapie, innowacyjność produktów i ich najwyższa jakość gwarantują doskonałe efekty zabiegów estetycznych oraz ich najwyższe bezpieczeństwo.
POMOC
DLA LEKARZY
Jesteś partnerem LeaVivacy?
Zaloguj się do swojej zakładki
DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU
INSTAGRAM