EYE ULTIM’ LIFT®

LIFTINGUJĄCY PRZECIWSTARZENIOWY KREM POD OCZY

EYE ULTIM'LIFT® to liftingujący przeciwstarzeniowy krem do stosowania w okolicach oczu. Wygładza zmarszczki i drobne bruzdy. Skóra staje się jędrna, elastyczna, zregenerowana i nawodniona. Krem przeciwdziała oznakom zmęczenia.

Kompleks VIVASOME® to ekskluzywna technologia, opracowana dzięki zaawansowanym badaniom prowadzonym w Laboratoires VIVACY. Podstawą technologii kompleksu VIVASOME® jest zasada transportowania składników czynnych, zamkniętych w liposomach. 
Można je sobie wyobrazić jako małe „kuleczki” o strukturze podobnej do błony komórkowej (podwójna warstwa fosfolipidów).  Liposomy są w stanie przedostać się przez wierzchnie warstwy skóry, co z kolei umożliwia przeniknięcie składników czynnych. 

Składniki kompleksu VIVASÔME® to:
• WODA MINERALNA Z TREIGNAC: niskozmineralizowana woda mineralna z Treignac sama działa jako czynny składnik kosmetyków, utrzymując nawilżenie skóry.
• SORBITOL: Sorbitol jest naturalnym przeciwutleniaczem o doskonałej biozgodności; jest również świetnie tolerowany. Jest on powszechnie używany w produktach do wstrzykiwania w ramach zabiegów estetycznych, takich jak mezoterapia. Dzięki dużej higroskopijności jest również stosowany w przemyśle kosmetycznym ze względu na właściwości nawilżające.
• SKŁADNIKI CZYNNE O DZIAŁANIU BIOSTYMULUJĄCYM: połączenie pochodnej glukozaminy oraz kompleksu metalo-peptydowego, składników czynnych VIVASÔME®, stymuluje aktywność komórek, pozwalając zachować młody wygląd skóry.

SKŁADNIKI CZYNNE:
EYE ULTIM LIFT zawiera również specyficzne składniki czynne:
• KWAS HIALURONOWY: cząsteczka naturalnie obecna w skórze, która jest w stanie wiązać wodę w ilości przekraczającej jej masę nawet 1000 razy. Dzięki tym właściwościom może wypełniać przestrzenie międzykomórkowe i odgrywać ważną rolę w utrzymaniu odpowiedniego nawodnienia.
STABILIZOWANA WITAMINA C: potężny przeciwutleniacz, znany z działania chroniącego skórę przed stresem oksydacyjnym powodowanym przez wolne rodniki.
TRIPEPTYD: działający podobnie do botoksu składnik czynny, który ogranicza kurczenie się mięśni i rozluźnia skórę, co zmniejsza zmarszczki wokół oczu.
POLIMER NA BAZIE SEZAMU: dzięki jego działaniu mechanicznemu możliwe jest natychmiastowe wygładzenie większych i drobnych zmarszczek. Zapewnia jędrność, nawilżenie i komfort już po kilku minutach.

WYNIKI KLINICZNE:
Efekt poprawy napięcia był odc­zuwany przez 88% użytkowników. 1
Odczucie nawilżenia skóry u 88% użytkowników.1
Odczucie bardziej jędrnej, odżywionej i gładkiej skóry u 82% użytkowników.1

1 Kwestionariusz satysfakcji - Wypełniany bezpośrednio po pierwszym zastosowaniu, wśród 33 ochotników w wieku od 42 do 68 lat.
Pojemność Flakon airless 10 ml
Sposób użycia

Etap 1: delikatnie oczyścić i osuszyć twarz. Etap 2: rano nałożyć niewielką ilość produktu (jedną lub dwie krople) na opuszki palców. Zbyt duża ilość może nie zostać całkowicie wchłonięta przez skórę. Etap 3: delikatnie nałożyć krem od wewnętrznego do zewnętrznego kącika oka. a w razie potrzeby również na powiekę. Zakończyć nakładanie delikatnym oklepywaniem. Etap 4: pozostawić produkt do wchłonięcia.

Konsystencja Lekki krem

NASZE GABINETY

Gabinety
Polecane gabinety medycyny estetycznej.
Iniekcje preparatów STYLAGE są przeprowadzane w gabinecie lekarskim przez wykwalifikowanego lekarza z dobrą znajomością anatomii, odpowiednio przeszkolonego w zakresie wykonywania iniekcji preparatów na bazie kwasu hialuronowego.

LABORATOIRES VIVACY®

Laboratoires VIVACY® to jedna z wiodących firm na światowym rynku medycyny estetycznej. Zajmuje się opracowywaniem, produkcją i dystrybucją preparatów do iniekcji na bazie kwasu hialuronowego. Ścisła kontrola produkcji na każdym etapie, innowacyjność produktów i ich najwyższa jakość gwarantują doskonałe efekty zabiegów estetycznych oraz ich najwyższe bezpieczeństwo.
POMOC
DLA LEKARZY
Jesteś partnerem LeaVivacy?
Zaloguj się do swojej zakładki
DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU
INSTAGRAM