HYDRA TOUCH®

KREM INTENSYWNIE NAWILŻAJĄCY

HYDRA TOUCH® gwarantuje natychmiastowe i trwałe nawodnienie przesuszonej skóry. Pozostawia ją świeżą, elastyczną i promienną.


Kompleks VIVASOME® to ekskluzywna technologia, opracowana dzięki zaawansowanym badaniom prowadzonym w Laboratoires VIVACY. Podstawą technologii kompleksu VIVASOME® jest zasada transportowania składników czynnych, zamkniętych w liposomach. Można je sobie wyobrazić jako małe „kuleczki” o strukturze podobnej do błony komórkowej (podwójna warstwa fosfolipidów).  Liposomy są w stanie przedostać się przez wierzchnie warstwy skóry, co z kolei umożliwia przeniknięcie składników czynnych. 


Składniki kompleksu VIVASOME® to:
WODA MINERALNA Z TREIGNAC: niskozmineralizowana woda mineralna z Treignac sama działa jako czynny składnik kosmetyków, utrzymując nawilżenie skóry. 
SORBITOL: Sorbitol jest naturalnym przeciwutleniaczem o doskonałej biozgodności; jest również świetnie tolerowany. Jest on powszechnie używany w produktach do wstrzykiwania w ramach zabiegów medycyny estetycznej, takich jak mezoterapia. Dzięki dużej higroskopijności jest również stosowany w przemyśle kosmetycznym ze względu na właściwości nawilżające. 
SKŁADNIKI CZYNNE O DZIAŁANIU BIOSTYMULUJĄCYM: połączenie pochodnej glukozaminy oraz kompleksu metalo-peptydowego, składników czynnych VIVASOME®, stymuluje aktywność komórek, pozwalając zachować młody wygląd skóry. 


SKŁADNIKI CZYNNE:
HYDRA TOUCH® zawiera również specyficzne składniki czynne:
KWAS HIALURONOWY: cząsteczka naturalnie obecna w skórze, która jest w stanie wiązać wodę w ilości przekraczającej jej masę nawet 1000 razy. Dzięki tym właściwościom może wypełniać przestrzenie międzykomórkowe i odgrywać ważną rolę w utrzymaniu odpowiedniego nawodnienia.
STABILIZOWANA WITAMINA C: potężny przeciwutleniacz, znany z działania chroniącego skórę przed stresem oksydacyjnym powodowanym przez wolne rodniki.
POLISACHARYD: polisacharydy, uzyskane z nasion tamaryndowca, tworzą na skórze cienką warstwę. Działając ochronnie i regulując gospodarkę wodną, utrzymują i podnoszą poziom nawilżenia skóry.
PROTEINY Z OWSA + WITAMINA B + ATP: cząsteczki te odgrywają kluczową rolę w metabolizmie keratynocytów. Stymulują ich regenerację, co wzmacnia barierę ochronną skóry, a zatem utrzymuje jej nawilżenie.

WYNIKI KLINICZNE:
Efekt nawilżenia i odżywienia odczuwany przez 100% użytkowników.1 
Uczucie ukojenia u 100% użytkowników.1 
Odczucie miękkości skóry u 94% użytkowników.1 

1Kwestionariusz satysfakcji - Wypełniany po 21 dniach stosowania dwa razy dziennie, wśród 36 ochotników w wieku od 40 do 66 lat.

Pojemność Flakon airless 50 ml
Sposób użycia

Nakładać HYDRA TOUCH® na twarz. szyję i dekolt rano i wieczorem.

Konsystencja Lekki krem
 
 
 
 

NASZE GABINETY

Gabinety
Polecane gabinety medycyny estetycznej.
Iniekcje preparatów STYLAGE są przeprowadzane w gabinecie lekarskim przez wykwalifikowanego lekarza z dobrą znajomością anatomii, odpowiednio przeszkolonego w zakresie wykonywania iniekcji preparatów na bazie kwasu hialuronowego.

LABORATOIRES VIVACY®

Laboratoires VIVACY® to jedna z wiodących firm na światowym rynku medycyny estetycznej. Zajmuje się opracowywaniem, produkcją i dystrybucją preparatów do iniekcji na bazie kwasu hialuronowego. Ścisła kontrola produkcji na każdym etapie, innowacyjność produktów i ich najwyższa jakość gwarantują doskonałe efekty zabiegów estetycznych oraz ich najwyższe bezpieczeństwo.
POMOC
DLA LEKARZY
Jesteś partnerem LeaVivacy?
Zaloguj się do swojej zakładki
DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU
INSTAGRAM