Style your Age
Laboratoires VIVACY to francuski producent gamy preparatów Stylage.

DESIRIAL

Czym jest Desirial?
Desirial to jedyny na świecie preparat na bazie kwasu hialuronowego przeznaczony do stosowania w okolicach intymnych u kobiet, w celu przywrócenia pożądanego wyglądu i funkcjonalności warg sromowych większych oraz nawilżenia błony śluzowej pochwy.
Desirial jest preparatem zarejestrowanym do stosowania we wskazaniach ginekologicznych, takich jak suchość czy atrofia przedsionka pochwy i sromu,  i jest to jedyny tego typu preparat wśród licznych produktów z kwasem hialuronowym na rynku. Desirial to odpowiedź na kobiece problemy – już jeden zabieg przywraca komfort okolic intymnych.

Desirial powstaje na bazie kwasu hialuronowego produkowanego z wykorzystaniem opatentowanej technologii IPN-Like i mannitolu – substancji o działaniu antyoksydacyjnym, która chroni preparat przed szkodliwym działaniem wolnych rodników tlenowych i jednocześnie zapobiega szybkiej degradacji kwasu w miejscu podania. Właściwości reologiczne kwasu hialuronowego zastosowanego w preparatach Desirial są specjalnie dobrane i dopasowane do okolic intymnych kobiet, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie doskonałych rezultatów zabiegu z jednoczesnym zachowaniem maksymalnego bezpieczeństwa pacjentek.

Desirial – poczuj się komfortowo w każdej sytuacji i żyj pełnią życia, niezależnie od wieku!

Jak działa kwas hialuronowy w okolicach intymnych?
Kwas hialuronowy jest naturalnym składnikiem skóry właściwej, a jego działanie przypomina właściwości gąbki, gdyż zatrzymuje on wodę i jest odpowiedzialny za nawilżenie skóry. Wstrzyknięcie kwasu hialuronowego w wargi sromowe większe umożliwia przywrócenie objętości skórze, jej ponowne nawodnienie oraz wygładzenie. Zabieg ten pobudza również aktywność fibroblastów i tym samym syntezę kolagenu, co przyczynia się do regeneracji skóry w okolicach intymnych.
Preparat DESIRIAL® jest dostępny w dwóch wariantach opracowanych z myślą o różnych potrzebach kobiet:
DESIRIAL®: dla kobiet w wieku okołomenopauzalnym lub w wieku rozrodczym, u których stwierdzono niedostateczne nawilżenie pochwy i sromu ze współistniejącymi podrażnieniami lub bez.
DESIRIAL® PLUS: dla kobiet w wieku post-menopauzalnym, menopauzalnym lub w wieku rozrodczym ze skłonnością do/lub objawami umiarkowanego, ostrego, częściowego lub całkowitego zaniku warg sromowych większych.
Dla kogo przeznaczony jest Desirial?
Preparat Desirial został stworzony przy współpracy biotechnologów i lekarzy ginekologów jako odpowiedź na bardzo często występujący problem u kobiet, jakim jest atrofia warg sromowych większych oraz suchość pochwy i sromu. Dolegliwości te występują najczęściej u kobiet w wieku rozrodczym, okołomenopauzalnym i post-menopauzalnym, a szacuje się, że problem atrofii warg sromowych może dotyczyć nawet 50% kobiet w wieku okołomenopauzalnym. Suchość i atrofia pochwy i sromu może występować u kobiet w każdym okresie życia. Dolegliwość ta może być wynikiem stylu życia, stosowania izotretynoin, leków antydepresyjnych, bądź też może być związana z okresem menopauzy, w szczególności u kobiet niestosujących hormonalnej terapii zastępczej (HTZ). Kobiety aktywne znacznie częściej narażone są na podrażnienia okolic intymnych, szczególnie w przypadku występowania atrofii warg sromowych większych, które wtedy niedostatecznie chronią wargi sromowe mniejsze przed mechanicznymi urazami. Dlatego właśnie ulubione zajęcia sportowe takie jak jazda na rowerze, jazda konna, a nawet intensywny trening fitness mogą wiązać się z nieprzyjemnymi i bolesnymi otarciami, co powoduje, że wiele kobiet postanawia zrezygnować ze swoich pasji. Większość kobiet, których dotyczy atrofia warg sromowych większych i/lub suchość pochwy odczuwa dyskomfort i ból podczas stosunków seksualnych, co bardzo negatywnie wpływa na jakość i aktywność seksualną kobiet .

Zastosowanie nieinwazyjnego leczenia preparatami Desirial i Desirial PLUS przywraca nawilżenie, pożądany wygląd i funkcje zewnętrznych narządów płciowych kobiet i sprawia, że mogą nadal aktywnie korzystać z życia.
Objawy starzenia okolic intymnych obejmują: hipotrofię warg sromowych większych, suchość pochwy, podrażnienia, trwały dyskomfort, świąd, utratę elastyczności skóry czy dyspareunię.

Kwas hialuronowy zawarty w preparacie Desirial wzbogacony został o naturalny antyoksydant – mannitol, który chroni preparat przed degradacją i przedłuża jego działanie. Preparat podawany jest specjalną kaniulą o bardzo małej średnicy (przeważnie jedno wkłucie o śr. 1-2 mm). Francuska firma  Laboratories Vivacy jako pierwsza na świecie wprowadziła do kwasu hialuronowego substancję antyoksydacyjną, stając się ekspertem w tej dziedzinie i dając kobietom możliwość długotrwałego zachowania młodości – w każdej ważnej dla nich strefie.
Czy te preparaty są dla mnie?
Wskazania do terapii DESIRIAL®
OBJAWY:
• Suchość
• Podrażnienie powodujące świąd i dyskomfort
• Uczucie napięcia i pieczenia u kobiet w wieku rozrodczym, okołomenopauzalnym i post-menopauzalnym
• Wulwodynia

DZIAŁANIE:
- Biostymulacja i przywrócenie prawidłowego nawilżenia środkowych i głębokich warstw skóry właściwej w obszarach genitalnych.
- Zwiększenie objętości i nawilżenie skóry, pobudzenie produkcji kolagenu poprzez stymulację fibroblastów (niezbędne w celu zapewnienia właściwego wypełnienia skóry).

Wskazania do terapii DESIRIAL® PLUS
OBJAWY:
- Umiarkowany, częściowy lub całkowity zanik warg sromowych większych

DZIAŁANIE:
- Wypełnianie i modelowanie metodą głębokich iniekcji podskórnych
- Odtworzenie regularnych warg sromowych większych o jednakowej wielkości/objętości w celu ochrony sromu przed otarciami

Czas zabiegu - Zabieg trwa od 30 do 60 minut.
Pierwsze efekty widoczne są już po tygodniu od wstrzyknięcia i utrzymują się od 12 do 18 miesięcy.

The desire to feel beautiful!

 

NASZE GABINETY

Gabinety
Polecane gabinety medycyny estetycznej.
Iniekcje preparatów STYLAGE są przeprowadzane w gabinecie lekarskim przez wykwalifikowanego lekarza z dobrą znajomością anatomii, odpowiednio przeszkolonego w zakresie wykonywania iniekcji preparatów na bazie kwasu hialuronowego.

LABORATOIRES VIVACY®

Laboratoires VIVACY® to jedna z wiodących firm na światowym rynku medycyny estetycznej. Zajmuje się opracowywaniem, produkcją i dystrybucją preparatów do iniekcji na bazie kwasu hialuronowego. Ścisła kontrola produkcji na każdym etapie, innowacyjność produktów i ich najwyższa jakość gwarantują doskonałe efekty zabiegów estetycznych oraz ich najwyższe bezpieczeństwo.
POMOC
DLA LEKARZY
Jesteś partnerem LeaVivacy?
Zaloguj się do swojej zakładki
DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU
INSTAGRAM