Style your Age
Laboratoires VIVACY to francuski producent gamy preparatów Stylage.

Aktualności

Konferencja prasowa - trendy i zmiany w branży w 2020 roku

5 marca Vivacy Paris i Vivacy Polska zaprosiły dziennikarzy na śniadanie prasowe. Joanna Szendzielorz, CEO Vivacy Polska i Waldemar Kita, President Laboratoires Vivacy Group przedstawili sytuację na rynku medycyny estetycznej. Przytoczyli badania i liczby wskazujące na znaczny potencjał rynku oraz tendencje wzrostowe w sektorze wypełniaczy. Kolejnym tematem była kwestia millenialsów, którzy masowo wkraczają do gabinetów oraz mężczyzn i ich potrzeb. Gościem specjalnym był dr Wojciech Marusza, który na podstawie własnych doświadczeń komentował zmieniające się oczekiwania pacjentów. Na zakończenie przedstawiciele firmy poinformowali o zmianach w korporacji, w wyniku których powstał polski oddział Vivacy Group. 
W spotkaniu wzięło udział ponad 30 dziennikarzy, którzy po części oficjalnej, dzielili się z nami swoimi spostrzeżeniami i zadawali wiele pytań dotyczących zaprezentowanych informacji.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

POZOSTAŁE AKTUALNOŚCI

Ważny komunikat
Nasi Przedstawiciele Medyczni pracują w trybie zdalnym, ale są do Państwa dyspozycji!
WIęCEJ
Stanowisko Laboratoires Vivacy
W związku z coraz liczniej pojawiającymi się pytaniami odnośnie autentyczności preparatów STYLAGE, które oferowane są za pośrednictwem różnego rodzaju odsprzedawców, przekazujemy Państwu ...
WIęCEJ

NASZE GABINETY

Gabinety
STYLAGE ufa tylko najlepszym lekarzom.
Starannie przygotowujemy naszych lekarzy, którzy chcą wykonywać terapię anti-aging w oparciu o preparaty STYLAGE. Udział lekarzy w szkoleniach przeprowadzanych przez wybitnych specjalistów sprawia, że pacjenci czują się bezpiecznie, a zabiegi przebiegają w komfortowy sposób.

LABORATOIRES VIVACY®

Specjalizujemy się w opracowywaniu, produkowaniu oraz dystrybucji wyrobów medycznych na bazie kwasu hialuronowego. Opracowane przez specjalistów z ponad 15-letnim doświadczeniem technologie produkcji iniektowalnych produktów bogatych w biopolimery.
POMOC
DLA LEKARZY
Jesteś partnerem LeaVivacy?
Zaloguj się do swojej zakładki
DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU