Style your Age
Laboratoires VIVACY to francuski producent gamy preparatów Stylage.

Aktualności

Konferencja prasowa - trendy i zmiany w branży w 2020 roku

5 marca Vivacy Paris i Vivacy Polska zaprosiły dziennikarzy na śniadanie prasowe. Joanna Szendzielorz, CEO Vivacy Polska i Waldemar Kita, President Laboratoires Vivacy Group przedstawili sytuację na rynku medycyny estetycznej. Przytoczyli badania i liczby wskazujące na znaczny potencjał rynku oraz tendencje wzrostowe w sektorze wypełniaczy. Kolejnym tematem była kwestia millenialsów, którzy masowo wkraczają do gabinetów oraz mężczyzn i ich potrzeb. Gościem specjalnym był Dr Wojciech Marusza, który na podstawie własnych doświadczeń komentował zmieniające się oczekiwania pacjentów. Na zakończenie przedstawiciele firmy poinformowali o zmianach w korporacji, w wyniku których powstał polski oddział Vivacy Group. 
W spotkaniu wzięło udział ponad 30 dziennikarzy, którzy po części oficjalnej, dzielili się z nami swoimi spostrzeżeniami i zadawali wiele pytań dotyczących zaprezentowanych informacji.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

POZOSTAŁE AKTUALNOŚCI

Jak branża medycyny estetycznej poradziła sobie z kryzysem COVID-19?
W rocznicę pandemii zapytaliśmy lekarzy o to, co zmieniło się w branży w ostatnich miesiącach. Poznaj wyniki badania!
WIęCEJ
List Przedstawicieli VIVACY - sprawdź!
Pandemia Covid-19 pogrążyła świat w bezprecedensowym kryzysie. Wspólnymi siłami udało nam się dostosować do aktualnej sytuacji i szybko zweryfikować nasze metody działania, aby jak ...
WIęCEJ
Koronawirus - informacje
Jesteśmy razem w tym trudnym czasie! #stayhome #staysafe
WIęCEJ
Ważny komunikat
Nasi Przedstawiciele Medyczni pracują w trybie zdalnym, ale są do Państwa dyspozycji!
WIęCEJ
Stanowisko Laboratoires Vivacy
W związku z coraz liczniej pojawiającymi się pytaniami odnośnie autentyczności preparatów STYLAGE, które oferowane są za pośrednictwem różnego rodzaju odsprzedawców, przekazujemy Państwu ...
WIęCEJ

NASZE GABINETY

Gabinety
Polecane gabinety medycyny estetycznej.
Iniekcje preparatów STYLAGE są przeprowadzane w gabinecie lekarskim przez wykwalifikowanego lekarza z dobrą znajomością anatomii, odpowiednio przeszkolonego w zakresie wykonywania iniekcji preparatów na bazie kwasu hialuronowego.

LABORATOIRES VIVACY®

Laboratoires VIVACY® to jedna z wiodących firm na światowym rynku medycyny estetycznej. Zajmuje się opracowywaniem, produkcją i dystrybucją preparatów do iniekcji na bazie kwasu hialuronowego. Ścisła kontrola produkcji na każdym etapie, innowacyjność produktów i ich najwyższa jakość gwarantują doskonałe efekty zabiegów estetycznych oraz ich najwyższe bezpieczeństwo.
POMOC
DLA LEKARZY
Jesteś partnerem LeaVivacy?
Zaloguj się do swojej zakładki
DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU
INSTAGRAM