LA CREME

Restrukturyzujący krem anti-aging

Krem głęboko rewitalizuje, chroni wrażliwą i odwodnioną skórę dojrzałą, a także skutecznie walczy z procesem starzenia. Kremowa konsystencja o bogatej zawartości unikalnych składników, szybko wnika w skórę, dzięki czemu jest szczególnie przyjemna w użyciu. Dodatkowo zawarte w formule kremu silne antyoksydanty chronią skórę przed wolnymi rodnikami i stresem oksydacyjnym.
  • regeneruje skórę i poprawia jej funkcjonowanie
  • chroni kwas hialuronowy i kolagen na poziomie komórkowym, zapewniając efekt gładkiej skóry
  • stymuluje produkcję kolagenu, elastyny
  • stymuluje naturalną ochronę komórek skóry przed promieniowaniem UV i skutecznie przeciwdziała jego niekorzystnym skutkom
  • nadaje skórze blask i sprawia, że jest jaśniejsza i bardziej jednolita
Pojemność 50 ml (słoiczek za szpatułką dozującą)
Dedykowane dla skóry wrażliwej i odwodnionej
Obszar działania twarz, szyja
Konsystencja krem
Sposób użycia Używaj kremu rano na skórę twarzy oraz szyi. Stosuj samodzielnie lub – dla uzyskania lepszych rezultatów – w połączeniu z regenerującym serum z serii StylAge Skin Pro.
Składniki aktywne VIVASÔME® + kwas hialuronowy + witamina C + Rosmarinyl + Uvaxine® + Sorbitol + Rosmarinyl + krzemionka

NASZE GABINETY

Gabinety
STYLAGE ufa tylko najlepszym lekarzom.
Starannie przygotowujemy naszych lekarzy, którzy chcą wykonywać terapię anti-aging w oparciu o preparaty STYLAGE. Udział lekarzy w szkoleniach przeprowadzanych przez wybitnych specjalistów gwarantuje, to iż pacjenci czują się bezpiecznie, a terapie przebiegają w komfortowy sposób.

LABORATOIRES VIVACY®

Specjalizujemy się w opracowywaniu, produkowaniu oraz dystrybucji wyrobów medycznych na bazie kwasu hialuronowego. Opracowane przez specjalistów z ponad 15-letnim doświadczeniem technologie produkcji iniektowalnych produktów bogatych w biopolimery.
POMOC
DLA LEKARZY
Jesteś partnerem LeaVivacy?
Zaloguj się do swojej zakładki
DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU