LE SERUM

Serum regenerujące komórki skóry

Booster komórkowy w postaci półprzezroczystego perłowego serum, optymalizuje naturalny proces odnowy skóry – z uwzględnieniem korekcji zmarszczek, poprawy sprężystości i przywrócenia naturalnego blasku. Serum szybko wnika w skórę, dając natychmiastowe uczucie świeżości i trwałego nawilżenia. Lekka i nieklejąca konsystencja sprawia, że można je stosować bezpośrednio pod makijaż oraz w połączeniu z innymi kosmetykami stosowanymi w codziennej pielęgnacji.
  • Intensywnie nawilża górne warstwy naskórka nadając skórze miękkość i jedwabisty dotyk
  • Zwalcza objawy przesuszenia starzejącej się skóry
  • poprawia teksturę skóry, nadając jej gładszy i jaśniejszy wygląd
  • zapewnia natychmiastowe i przyjemne uczucie świeżości
Pojemność 30 ml
Dedykowane dla skóry dojrzałej
Obszar działania twarz, szyja, dekolt
Konsystencja serum
Sposób użycia Nanieś na twarz kilka kropli serum i wmasuj w skórę. Stosuj codziennie rano i wieczorem samodzielnie lub – dla pełnej terapii odmładzającej – w połączeniu z kremem anti-aging z serii StylAge Skin Pro.
Składniki aktywne VIVASÔME® +kwas hialuronowy + stabilizowana witamina C + Fucocert + Omega-9 Ceramide® + Sorbitol + krzemionka

NASZE GABINETY

Gabinety
STYLAGE ufa tylko najlepszym lekarzom.
Starannie przygotowujemy naszych lekarzy, którzy chcą wykonywać terapię anti-aging w oparciu o preparaty STYLAGE. Udział lekarzy w szkoleniach przeprowadzanych przez wybitnych specjalistów gwarantuje, to iż pacjenci czują się bezpiecznie, a terapie przebiegają w komfortowy sposób.

LABORATOIRES VIVACY®

Specjalizujemy się w opracowywaniu, produkowaniu oraz dystrybucji wyrobów medycznych na bazie kwasu hialuronowego. Opracowane przez specjalistów z ponad 15-letnim doświadczeniem technologie produkcji iniektowalnych produktów bogatych w biopolimery.
POMOC
DLA LEKARZY
Jesteś partnerem LeaVivacy?
Zaloguj się do swojej zakładki
DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU