Style your Age
Laboratoires VIVACY to francuski producent gamy preparatów Stylage.

Mepiwakaina

STYLAGE® Special Lips z mepiwakainą i XXL z mepiwakainą
Laboratoires VIVACY opracowało wyjątkowe preparaty z substancją znieczulającą mepiwakainą: Stylage Special Lips – dedykowany do delikatnego i wymagającego obszaru ust, oraz Stylage XXL, przeznaczony do kompleksowej odbudowy wolumetrycznej twarzy. Zastosowanie preparatu STYLAGE® Special Lips z mepiwakainą prowadzi do osiągnięcia pożądanej poprawy kształtu ust oraz przywrócenia odpowiedniej objętości warg i ich prawidłowych proporcji – a wszystko to po jednym, komfortowym zabiegu. Mepiwakaina należy do amidowych środków miejscowo znieczulających. Mepiwakaina hamuje odwracalnie przewodnictwo impulsów nerwowych wzdłuż włókien nerwowych poprzez oddziaływanie na transport jonowy przez błonę komórkową. Mepiwakaina należy do tej samej rodziny związków co lidokaina i jest powszechnie stosowana w stomatologii. Potwierdzono, że prowadzi do mniejszego rozszerzenia naczyń krwionośnych niż lidokaina. Stanowi składnik preparatów STYLAGE® Special Lips i STYLAGE® XXL w celu złagodzenia dyskomfortu, który mogą odczuwać pacjenci podczas iniekcji i masażu obszaru poddawanego zabiegowi.

WPŁYW MEPIWAKAINY NA NACZYNIA KRWIONOŚNE
Właściwości farmakodynamiczne i skuteczność tych dwóch substancji są zasadniczo porównywalne, co udowodniono w badaniach klinicznych. Ponadto w literaturze znajdujemy również stwierdzenie, że mepiwakaina nie rozszerza naczyń krwionośnych tak jak lidokaina. Co więcej, badanie przeprowadzone na 23 zdrowych ochotnikach, którzy otrzymali mepiwakainę w postaci wstrzyknięcia śródskórnego, wykazało działanie wazokonstrykcyjne mepiwakainy (obkurczające naczynia) przy stężeniach równych 0,3% i niższych. Wazokonstrykcyjne właściwości mepiwakainy w preparacie STYLAGE Special Lips oznaczają mniejsze ryzyko wystąpienia obrzęków, krwiaków i siniaków u pacjenta poddawanego zabiegowi w tak delikatnym obszarze, jakim są usta. (!)

 

          STAN WYJŚCIOWY                                           OBKURCZENIE NACZYŃ                                                    ROZSZERZENIE NACZYŃ


DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

NASZE GABINETY

Gabinety
STYLAGE ufa tylko najlepszym lekarzom.
Starannie przygotowujemy naszych lekarzy, którzy chcą wykonywać terapię anti-aging w oparciu o preparaty STYLAGE. Udział lekarzy w szkoleniach przeprowadzanych przez wybitnych specjalistów sprawia, że pacjenci czują się bezpiecznie, a zabiegi przebiegają w komfortowy sposób.

LABORATOIRES VIVACY®

Specjalizujemy się w opracowywaniu, produkowaniu oraz dystrybucji wyrobów medycznych na bazie kwasu hialuronowego. Opracowane przez specjalistów z ponad 15-letnim doświadczeniem technologie produkcji iniektowalnych produktów bogatych w biopolimery.
POMOC
DLA LEKARZY
Jesteś partnerem LeaVivacy?
Zaloguj się do swojej zakładki
DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU