Style your Age
Laboratoires VIVACY to francuski producent gamy preparatów Stylage.

O marce

Laboratoires VIVACY

Laboratoires VIVACY® to francuska firma specjalizująca się w opracowywaniu, wytwarzaniu i dystrybucji wyrobów medycznych na bazie wysokiej jakości kwasu hialuronowego do zastosowań w medycynie estetycznej i anti-aging. Nowoczesne zaplecze badawcze Laboratoires VIVACY opracowało gamę preparatów Stylage – linię innowacyjnych żeli jednofazowych zawierających usieciowany kwas hialuronowy z zastosowaniem opatentowanej technologii IPN-like w połączeniu z naturalnymi przeciwutleniaczami. Dzięki silnej międzynarodowej sieci dystrybucyjnej firma Laboratoires VIVACY jest obecna na rynku medycyny estetycznej w ponad 80 krajach. Jej głównym celem jest projektowanie i dostarczanie innowacyjnych rozwiązań anti-aging we współpracy z lekarzami i biotechnologami na całym świecie. Wymiana informacji, wiedzy, doświadczenia i silnego ducha zespołu są integralną częścią strategicznego zarządzania firmą, zarówno na poziomie regionalnym i międzynarodowym.

Technologia IPN-like

Gama Stylage oparta jest na przełomowej technologii IPN-like, która zapewnia wyjątkową elastyczność produktu ułatwiającą wypełnianie głębokich zmarszczek lub korekcję w obrębie grubszej skóry. Pozwala zachować częściową niezależność wzajemnie przenikających się sieci, zapewniając tym samym łatwość i równomierność iniekcji oraz idealne rozmieszczenie produktu w skórze właściwej. Technologia IPN-Like gwarantuje spoistość kwasu hialuronowego podczas iniekcji oraz po zabiegu w miejscu korekcji, dzięki słabym wiązaniom łączącym przenikające się sieci – co zapobiega migracji produktu i zapewnia gładkość skóry.

Gama StylAge

Gama zawiera produkty do mezoterapii, korekcji drobnych, średnich i głębokich zmarszczek; korekcji objętościowych oraz korekcji ust. Wszystkie produkty posiadają certyfikat jakości ISO oraz CE. Na polskim rynku produkty Stylage obecne są od lutego 2009 roku, reprezentowane przez firmę L.E.A Futur Sp. z o.o. W ostatnich latach regularnie zdobywają prestiżowe wyróżnienie – Perły Dermatologii Estetycznej.

 

 


DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

NASZE GABINETY

Gabinety
STYLAGE ufa tylko najlepszym lekarzom.
Starannie przygotowujemy naszych lekarzy, którzy chcą wykonywać terapię anti-aging w oparciu o preparaty STYLAGE. Udział lekarzy w szkoleniach przeprowadzanych przez wybitnych specjalistów sprawia, że pacjenci czują się bezpiecznie, a zabiegi przebiegają w komfortowy sposób.

LABORATOIRES VIVACY®

Specjalizujemy się w opracowywaniu, produkowaniu oraz dystrybucji wyrobów medycznych na bazie kwasu hialuronowego. Opracowane przez specjalistów z ponad 15-letnim doświadczeniem technologie produkcji iniektowalnych produktów bogatych w biopolimery.
POMOC
DLA LEKARZY
Jesteś partnerem LeaVivacy?
Zaloguj się do swojej zakładki
DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU