O marce

Laboratoires VIVACY

Laboratoires VIVACY® to francuska firma specjalizująca się w opracowywaniu, wytwarzaniu i dystrybucji wyrobów medycznych na bazie wysokiej jakości kwasu hialuronowego do zastosowań w medycynie estetycznej i anti-aging. Nowoczesne zaplecze badawcze Laboratoires VIVACY opracowało gamę preparatów STYLAGE® – linię innowacyjnych żeli jednofazowych zawierających usieciowany kwas hialuronowy z zastosowaniem opatentowanej technologii IPN-like w połączeniu z naturalnymi przeciwutleniaczami. Dzięki silnej międzynarodowej sieci dystrybucyjnej firma Laboratoires VIVACY jest obecna na rynku medycyny estetycznej w ponad 80 krajach. Jej głównym celem jest projektowanie i dostarczanie innowacyjnych rozwiązań anti-aging we współpracy z lekarzami i biotechnologami na całym świecie. Wymiana informacji, wiedzy, doświadczenia i silnego ducha zespołu są integralną częścią strategicznego zarządzania firmą, zarówno na poziomie regionalnym i międzynarodowym.

Technologia IPN-like

Gama Stylage oparta jest na przełomowej technologii IPN-like, która zapewnia wyjątkową elastyczność produktu ułatwiającą wypełnianie głębokich zmarszczek lub korekcję w obrębie grubszej skóry. Pozwala zachować częściową niezależność wzajemnie przenikających się sieci, zapewniając tym samym łatwość i równomierność iniekcji oraz idealne rozmieszczenie produktu w skórze właściwej. Technologia IPN-Like gwarantuje spoistość kwasu hialuronowego podczas iniekcji oraz po zabiegu w miejscu korekcji, dzięki słabym wiązaniom łączącym przenikające się sieci – co zapobiega migracji produktu i zapewnia gładkość skóry.

Gama STYLAGE®

Produkty STYLAGE® to gama wypełniaczy tkankowych, umożliwiająca wypełnienie zmarszczek i zagłębień na skórze, uzupełnienie lub nadanie objętości wybranym partiom twarzy czy też nawilżenie skóry i poprawę jej kondycji, w zależności od problemu zdiagnozowanego przez lekarza i wybranego do zabiegu produktu. STYLAGE® to monofazowe żele na bazie usieciowanego kwasu hialuronowego (z wyjątkiem STYLAGE® Hydro, który zawiera nieusieciowany kwas hialuronowy) pochodzenia niezwierzęcego, zawierające mannitol lub sorbitol – substancje o działaniu przeciwutleniającym, które chronią kwas hialuronowy przed zbyt szybką degradacją po iniekcji do tkanki. Preparaty są jałowe, niepirogenne, charakteryzują się fizjologicznym pH i osmolarnością, i przeznaczone są do jednorazowego użytku. Preparaty z gamy STYLAGE produkowane są z wykorzystaniem innowacyjnej technologii IPN-Like, opatentowanej przez producenta Laboratoires VIVACY. Produkty STYLAGE są wyrobami medycznymi klasy III i mogą być stosowane wyłącznie przez wykwalifikowanych lekarzy. Każde pudełko zawiera ulotkę informacyjną i etykiety z numerem partii, z których jedną należy dać pacjentowi, a drugą przykleić do dokumentacji medycznej pacjenta.

 

 

 


DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

NASZE GABINETY

Gabinety
Polecane gabinety medycyny estetycznej.
Iniekcje preparatów STYLAGE są przeprowadzane w gabinecie lekarskim przez wykwalifikowanego lekarza z dobrą znajomością anatomii, odpowiednio przeszkolonego w zakresie wykonywania iniekcji preparatów na bazie kwasu hialuronowego.

LABORATOIRES VIVACY®

Laboratoires VIVACY® to jedna z wiodących firm na światowym rynku medycyny estetycznej. Zajmuje się opracowywaniem, produkcją i dystrybucją preparatów do iniekcji na bazie kwasu hialuronowego. Ścisła kontrola produkcji na każdym etapie, innowacyjność produktów i ich najwyższa jakość gwarantują doskonałe efekty zabiegów estetycznych oraz ich najwyższe bezpieczeństwo.
POMOC
DLA LEKARZY
Jesteś partnerem LeaVivacy?
Zaloguj się do swojej zakładki
DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU
INSTAGRAM